=

Itt kereshet szakembereink között.


KÉRDEZZEN TŐLÜNK

A pszichopaták köztünk élnek? 1.
ONLINEPSZICHOLÓGIA
ONLINEPSZICHOLÓGIA
- 2017. 03. 10. 16:27

horror.jpg

 A különféle horrorfilmek és thrillerek rendezőinek egyik kedvenc témája a társadalmilag tökéletesen beilleszkedett sorozatgyilkos, akinek két élete csupán alkalmanként ér össze egymással, miközben környezete felé a tökéletes családapát mutatja. További kedves téma a két életet élő üzletember, akinek halálakor derül ki a két családja számára a másik létezése. Gyakran feldolgozott téma a nagy hatalomra szett tevő emberek élete, amelyben a gátlástalan, mindenkin átlépdelő sikerember áll piedesztálra, vagy az önbíráskodó magányos farkas, akinek társadalmi kapcsolatai, értékrendje és erkölcsei is hagynak kívánnivalót maguk után.

 Persze ezek csak filmek, mégsem szabad arról elfeledkeznünk, hogy ezek a szereplők szociopatologikus vonásokat mutatnak. Más néven antiszociális személyiségzavarnak nevezzük összefoglaló néven azokat a pszichés betegségeket, amelyek következtében a beteg képtelen beilleszkedni a társadalomba. A személyiségzavar legfőbb jellemzői, hogy az érintett érzelemmentes, nem fél a tettei következményeitől és nem tanul a hibáiból. 

Az antiszociális személyiségzavarok közé tartozik a szociopátia, a pszichopátia, továbbá az aszociális, antiszociális és amorális személyiségzavarok. Ezek a megnyilvánulások ugyanannak a személyiségzavarnak a részterületeit fedi le: az amorália az erkölcsi érzék hiányát, a szociopátia az együttérzés és empátia hiányát, a pszichopátia a gátlástalanságot fedi. 

A társadalomra a pszichopatologikus személyiségzavar jelenti a legnagyobb veszélyt. A pszichopatákról általában nagyon nehéz megállapítani, hogy személyiségzavarban szenvednek, hiszen magabiztos (sőt sokszor könnyed) fellépésű, nyílt személyiségű, kedves emberek, akik ugyanakkor semmilyen gátat nem éreznek maguk előtt arra vonatkozóan, hogy szabadon döntsenek és cselekedjenek, akár a törvényeket is átlépve. Nem törődnek érzelmekkel – ők maguk is általában sekélyes érzelmi életet élnek – nem éreznek együtt embertársaikkal, szinte tárgyakként használják és manipulálják azt, aki a környezetükbe kerül. 

Folytatjuk!

A blogbejegyzést ONLINEPSZICHOLÓGIA pszichológus küldte be, kattints ide, hogy megtekintsd a szakember adatlapját!


Hozzászólások:


marianne - 2019. május 17., Péntek 06:32

Nike Air Max http://www.airmax2019.us/
Salomon Shoes http://www.salomons.us/
Kate Spade Outlet http://www.katespadecanada.ca/
Adidas Yeezy http://www.adidasboost.us/
Bvlgari http://www.bvlgaris.us/
Fila Sneakers http://www.fila.in.net/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven-kanken.us.org/
Air Max 270 http://www.airmax-2019.us/
Pandora Rings http://www.pandorarings.us/
Champion Hoodie http://www.champion-canada.ca/
Birkenstock http://www.birkenstockcanadasandals.ca/
Asics Running Shoes http://www.asicsrunningshoes.us/
Ralph Lauren http://www.ralph-laurencanada.ca/
Coach Handbags http://www.coach-bags.us/
Fred Perry T Shirt http://www.fredperry.us.org/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstocksandalssale.us/
Christian Louboutin UK http://www.louboutintrainers.co.uk/
Hydro Flask 32 OZ http://www.hydro-flask.us/
Fitflop Sandals http://www.fitflopshoes.us/
Coach Handbags http://www.coachbags.co.uk/
Bape Shorts http://www.bapecanada.ca/
Christian Louboutin http://www.redbottomsshoes.us/
Vans Old Skool http://www.vansslipon.us/
Asics Running Shoes http://www.asicscanada.ca/
Nike Trainers http://www.airmax-270.co.uk/
Nike Shoes http://www.nikeshoxwomen.us/
Yeezy 350 http://www.yeezytrainers.co.uk/
Jordan Shoes http://www.jordan-11.us/
Fjallraven Kanken Backpack http://www.fjallraven.us.com/
Balenciaga Shoes http://www.balenciagashoes.ca/
Nike Air Max 97 http://www.nikeairmax-uk.co.uk/
Cartier http://www.cartier.us.org/
Puma Canada http://www.pumacanada.ca/
Ralph Lauren Outlet http://www.polo-ralphlauren.ca/
Longchamp Outlet http://www.longchampbags-outlet.us/
Pandora Charms http://www.pandoras.us/
Supreme Hoodie http://www.supremehoodie.co.uk/
The North Face http://www.northfacejacket.us.org/
Goyard http://www.goyard-bags.us/
KD Shoes http://www.kd-11.us.org/
Coach http://www.coachbagsoutlet.us/
Fitflop Sandals http://www.fitflopsandals.us/
Ecco Golf Shoes http://www.eccoshoessandals.us/
Nike http://www.nikeairmaxca.ca/
Balenciaga Shoes http://www.balenciaga-sneakers.us.org/
Mizuno Shoes http://www.mizunoshoes.org/
Vans Old Skool http://www.vansshoesoutlet.us/
Lebron 15 http://www.lebron-16.us.org/
Yeezy Shoes http://www.yeezy-boost.co.uk/
Yeezy Canada http://www.adidasyeezy.ca/
Suicoke Moto http://www.suicoke.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengoose-shoes.us/
Mont Blanc Pens http://www.mont-blancpens.us/
Skechers http://www.skechersshoes-outlet.us/
Kate Spade Bags http://www.katespade-purses.us.com/
Golden Goose Shoes http://www.goldengoosesneakers.ca/
Vibram Shoes http://www.vibram.us.org/
Adidas Shoes Women http://www.adidas-outlet.ca/
Kyrie 5 Shoes http://www.kyrie5shoes.us/
ED Hardy Dress http://www.edhardyclothing.us/
Hydro Flask http://www.hydroflask.us.org/
Giuseppe Zanotti http://www.giuseppeshoes.us.org/
Bape Shorts http://www.bapeshirt.us/
Adidas http://www.adidascanadashoes.ca/
Adidas Ultra Boost http://www.adidasultraboost.us.com/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven.us.org/
Asics Running Shoes http://www.asicsoutlet.us/
Converse Shoes http://www.conversecanada.ca/
Karen Millen Dresses http://www.karen-millen.co.uk/
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurenusa.us/
Fila Sneakers http://www.filacanada.ca/
Air Max 720 http://www.nikeairmax720.us/
Ferragamo http://www.ferragamo.in.net/
Zanotti http://www.giuseppezanotti.org.uk/
Nike Air Max http://www.nikeairmaxoutlet.us/
Supreme http://www.supremeclothings.us.com/
Ralph Lauren Polo Shirts http://www.ralphlauren-polo.us/
Birkenstock Sandals http://www.birkenstockoutlet.us/
Yeezy 500 http://www.adidasnmdwomens.us/
Yeezy Shoes http://www.yeezy-supply.us/
Vans Old Skool http://www.vanscanada.ca/
Off White Clothing http://www.off-white.us.org/
Christian Louboutin Shoes http://www.redbottomlouboutinshoes.us/
Michael Kors Handbags http://www.michaelkorspurse.us/
Kate Spade Canada http://www.katespadebags.ca/
Salomon Boots http://www.salomon-boots.us/
Christian Louboutin http://www.louboutinredbottoms.us/
Fjallraven Backpack http://www.fjallravenkanken.us.com/
Harden Vol 3 http://www.hardenvol3.us/
Birkenstock Canada http://www.birkenstock-canada.ca/
Nike Shoes http://www.airmax-720.us/
Salomon Speedcross 4 http://www.salomon.in.net/
Michael Kors Outlet http://www.michaelkors-bags.us/
Pandora Charms http://www.pandorajewelrystore.us/
Bottega Veneta Wallet http://www.bottegavenetas.us/
Burberry Scarf http://www.burberrybagsuk.co.uk/
Supreme Shirt http://www.supremeshirt.us/
Champion Clothing http://www.championsweatshirt.us.com/
Ferragamo Shoes http://www.ferragamocanada.ca/
Pandora http://www.pandora.in.net/
Balenciaga http://www.balenciagas.us/
Nike KD http://www.kd11.ca/
Fila Shoes http://www.filashoes.co.uk/
Vibram http://www.vibram-fivefingers.us/
Pandora Canada http://www.pandoracanada.ca/
Longchamp Backpack http://www.longchamp-canada.ca/
Supreme Clothing http://www.supreme-canada.ca/
Bape http://www.bape.org.uk/
Red Bottoms http://www.christianlouboutinredbottoms.us/
Supreme Shoes http://www.supremes.us.org/
Bape Jacket http://www.bapehoodie.co.uk/
Fitflop Boots http://www.fitflop.org.uk/
Balenciaga Sneakers http://www.balenciagasneakers.us/
Skechers http://www.skechersoutlet.us/
Bape Hoodie http://www.bape-hoodie.us/
Jimmy Choo Outlet http://www.jimmy-chooshoes.us/
Pandora Charms http://www.pandoracanadarings.ca/
Pandora Charms http://www.pandoraofficialsite.us/
Pandora Charms http://www.pandoraus.us/
Vans Slip On http://www.vansoldskool.org.uk/
Kyrie Irving Shoes http://www.kyrie5-shoes.us/
Christian Louboutin http://www.christianlouboutin-shoes.us/
Fjallraven http://www.fjallraven.org.uk/
Coach Bags http://www.coachbags.us/
Jordan Shoes http://www.jordanshoesoutlet.us/
Fjallraven Kanken http://www.fjallraven-canada.ca/
Champion T Shirt http://www.championhoodie.co.uk/
Golden Goose http://www.goldengoosesneakers.co.uk/
Adidas Yeezy http://www.yeezyboost350v2.us.com/
Birkenstock UK http://www.birkenstock-sandals.co.uk/
Steph Curry http://www.curry5.ca/
Birkenstock http://www.birkenstock-sale.us/
Mulberry Purse http://www.mulberryhandbags.us/
Champion http://www.championhoodie.us.com/
Adidas UK http://www.adidas-trainersuk.org.uk/
Karen Millen Dresses http://www.karenmillendresses.co.uk/
Nike Air Max http://www.nikecanadashoes.ca/
Pandora Charms http://www.pandoracanadas.ca/
Calvin Klein UK http://www.calvinklein.org.uk/
New Balance 574 http://www.newbalanceshoes.us/
Longchamp http://www.longchampbackpack.us/
Nike Air Max http://www.nikeuptempo.us/
Air Jordan http://www.jordan11.org.uk/
Red Bottom Shoes http://www.redbottoms.us.com/
Jordan Shoes http://www.jordanshoes.ca/
Clarks Shoes http://www.clarksshoes.org.uk/
Zanotti http://www.giuseppeshoes.us/
Swarovski http://www.swarovskijewelry.us/
Coach Outlet Canada http://www.coachbags.ca/
Converse http://www.converses.us/
Toms http://www.toms-shoes.us/
Golden Goose Sneakers http://www.goldengooses.us.org/
Birkenstock Shoes http://www.birkenstockuk.org.uk/
Off White Hoodie http://www.offwhitecanada.ca/
Converse Sale http://www.converse-uk.co.uk/
Goyard http://www.goyardcanada.ca/
MCM Purse http://www.mcmbags.us/
Balenciaga http://www.balenciagatrainers.co.uk/
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmychooheels.us/
Lebron 16 Shoes http://www.lebron16.ca/
Louboutin http://www.louboutinredbottomshoes.us/
Karen Millen Tops http://www.karen-millen.us/
Off White Sneakers http://www.offwhites.us/
Fjallraven Bags http://www.fjallraven.in.net/
Currys http://www.curry5shoes.us.org/


sddd - 2019. július 4., Csütörtök 06:03

L'objection soulevée par le client est complètement ignorée. Si vous savez que les clients ont besoin de votre produit ou service
Entreprise, et ont l'intention d'acheter, mais il a une tendance naturelle à s'opposer, alors vous pouvez complètement ignorer son objection, ou simplement l'exprimer temporairement, dans les pourparlers à venir, replique montre montrer le côté plus favorable du produit Client. Tant que les avantages de votre produit auront plus de valeur que les objections du client, celui-ci ne s'y opposera plus.


Szólj hozzá:

KÉRDEZZEN TŐLÜNK